• Feature 1
 • Feature 2
 • Feature 3
 • Feature 4

  O Agarden - okrasná školka, produkce rostlin

  Firma Libor Abraham – Agarden byla založena na jaře 2004 na ploše bývalého zahradnictví z roku 1932.
Mladý rostlinný materiál (Holandsko, Itálie, Německo) byl nakupován od předních evropských pěstitelů a dopěstováván do prodejní velikosti ve vysoké kvalitě v naší okrasné školce.Pro naplnění maximálního sortimentu byl dovážen vzrostlý materiál jak od tuzemských, tak zahraničních školkařů, který byl určen k dalšímu dopěstování i k okamžité expedici. Zároveň s okrasnou školkou jsme rozšířili aktivity o realizaci zahrad a údržbu zeleně.

  Od vzniku každoročně rozšiřujeme pěstební plochy (v současnosti 7,5ha). 2,5ha činí kontejnerovna ostatní volná půda. Roční produkce činí 300 000 rostlin.

  K výrobě používáme pouze vyzkoušené materiály a hnojiva od předních výrobců. Novými a moderními výrobními technologiemi, zkušeným a vyškoleným personálem, použitím těch nejkvalitnějších kontejnerů, substrátů, hnojiv a pravidelnými rozbory substrátů v průběhu pěstování docilujeme vysoce kvalitní produkce. V oblasti prodeje, expedice a logistiky dokážeme nabídnout zákazníkům maximální servis. Zúčastňujeme se odborných výstav (např. Zelený Svět v Brně), doplňujeme náš sortiment o nové kultivary a řešíme speciální požadavky zákazníků.

  Naše firma se zabývá velkoobchodním prodejem – provádíme kompletní servis zásobování okrasných školek, zahradnických center, realizačních týmů po celé ČR i v rámci okolních států.

  Náš profesionální tým se těší na spolupráci s Vámi. 
Libor Abraham - Agarden

  Potřebujete poradit?

  Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.